Subota, 27. srpnja 2024.

DRUGA LIGA Križevački nogometaši u čudnim okolnostima poraženi kod Grobničana

Križevčani u pretposljednjem kolu dočekuju Hrvace u subotu, 25. svibnja, u 17.30 sati na Gradskom stadionu.

Nogometaši Radnika iz Križevaca poraženi su u subotu na gostovanju kod Grobničana 2:0 (1:0) u 28. kolu SuperSport Druge lige.

“Utakmicu je, nažalost, po naše nogometaše, usmjerio vrlo dvojbeni kazneni udarac za domaćine u 19. minuti kada je sudac Turčin iz Tuhelja jedan lagani kontakt igrača bez ‘razmišljanja’ prosudio da se radi o prekršaju za bijelu točku koja se, takoreći, nije niti vidjela, kao niti crte šenaesterca na tamošnjem igralištu u Mavrincima. Turčin kao da je ‘jedva dočekao sporni trenutak’ koji za njega, očito, nije bio sporan. Domaćini su u drugom poluvremenu postigli i drugi pogodak u 74. minuti za pobjedu koja im puno znači za ostanak, a našima će sada biti puno teže u samoj završnici prvenstva s obzirom na ishode subotnjih utakmica. Bjelovarčani su, naime, ‘šaptom pali’ u pola sata ogleda s Opatijcima, a Kustošija je uzela cijeli plijen u Dugom Selu”, piše KŽ sport.

Poredak: 1. Opatija 61 2. Radnik Križevci 57 3. Kustošija 55 4. Karlovac 1919 53 boda…