Druga ŽNL: Shevchenko ‘poništio’ Cvitanovića

Ostale utakmice na rasporedu su u nedjelju od 15 sati

U subotu je odigrana prva utakmica 15. kola u Drugoj koprivničko-križevačkoj županijskoj nogometnoj ligi.

Sokol je u Sokolovcu ugostio Mladost iz Sigeca, a dvoboj je završen s miroljubivih 1:1.

Gosti su bili u vodstvu od 17. minute pogotkom Ivana Cvitanovića, a bod je domaćinu osigurao Anton Shevchenko u 75. minuti.

Ostale utakmice na rasporedu su u nedjelju od 15 sati. Vodeći Podravec iz Torčeca nastojat će zadržati prednost pred upornim pratiteljima, Prekodravcem i Omladincem, pobjedom na gostovanju kod devetoplasiranog Čvrsteca.

Ždalski Prekodravac nakon uvodne domaće pobjede protiv Čvrsteca gostuje kod sedmoplasirane Drave u Podravskim Sesvetama, dok Herešinčani također gostuju, i to na neutralnom terenu u Kalinovcu na kojem će odigrati svoj susret s Mičetincem.