DRUGA ŽNL VARAŽDIN Remi u burnom derbiju Mladosti i Razvitka u Varaždinskim Toplicama

U Drugoj varaždinskoj županijskoj nogometnoj ligi prošlog je vikenda odigrano 21. kolo.

U derbiju u Varaždinskim Toplicama sastale su se dvije vodeće momčadi lige, Mladost je ugostila Razvitak iz Čičkovine.

Zanimljiv susret završen je rezultatom 2:2. Za domaće je strijelac bio Boris Levatić u 27. i 56. minuti, a za goste Antonio Bukal u 22. i Matija Matanović u 88. minuti.

Nakon utakmice iz dva tabora stigli su različiti pogledi na istu utakmicu.

”Ostaje žal što nismo osvojili sva tri boda. Zaslužili smo ih, ali to je nogomet. Vidi se da smo tehnički puno bolja ekipa od gostiju i to dosta, zaslužili smo vrh ljestvice, ali ima još dosta kola do kraja. Na nama je da damo svoj maksimum i idemo k svojem zacrtanom cilju. (…) I osvrnuli bi se na gostujuće navijače koji su vrijeđali sve od sudaca do naših redara, pokušali ući na igralište na obračun sa sucima, pa su bacali baklje i naša redarska služba je sve riješila vrlo brzo”, stoji u Facebook objavi NK Mladosti iz Varaždinskih Toplica.

Gosti su ponudili svoje viđenje događaja u Varaždinskim Toplicama:

”Moramo priznati kako ostaje žal što nakon našeg vodstva nismo kaznili domaćina i kući donijeli 3 boda. Vidljivo je kako smo tehnički puno bolja ekipa i zaslužujemo vrh tablice. Domaćin nam nije ponudio ništa osim Levatića za kojeg znamo o kakvom se igraču radi jer je najbolje igračke godine proveo kod nas, domaćin je bio u konstantnom pritisku na suce koji su radile čak i njihove službene osobe. Vraćamo se sa derbija sa bodom iako nam je u mislima da su se, s obzirom kako je naša ekipa igrala u zadnje vrijeme, mogla uzet i sva tri”, stoji u objavi na Facebook stranici Razvitka iz Čičkovine.