Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

Đurđevački karatisti ostvarili fenomenalne rezultate u Varaždinu

Protekle je nedjelje u Varaždinu održan 18. Kup svetog Nikola na kojem sudjelovalo 393 natjecatelja iz 40 klubova iz Hrvatske, Slovenije i Bosne i Hercegovine.

Karate klub Đurđevac predstavljali su Ivan Juričić, Patrik Zlatec, Lucija Lauš te Lana i Leona Modrić.

Karatistica Lucija Lauš
Izvor fotografije: djurdjevac

Bio je ovo odličan sportski dan za đurđevačke karatiste i karatistice jer su se kući vratili s pet medalja.

Zlato je osvojio Ivan Juričić u kategoriji juniori do 76 kg, dok su srebrne medalje osvojili Patrik Zlatec u kategoriji juniori do 68 kg i Lucija Lauš u kategoriji mlađe kadetkinje do 64 kg.

Lana i Leona Modrić
Izvor fotografije: KK Đurđevac

Brončanim medaljama okitile su se Lana Modrić u kategoriji mlađe kadetkinje do 49 kg i Leona Modrić u kategoriji učenice do 39 kg.