Petak, 29. ožujka 2024.

Đurđevčanka Ema Juričić brončana na državnom prvenstvu u karateu

U Ivanjoj Reki u subotu se održalo Prvenstvo Hrvatske u karateu za seniore na kojem je nastupila i Đurđevčanka Ema Juričić, članica Karate kluba Hercegovina Zagreb.

Nakon Europskog prvenstva na kojem je Ema prošla prvo kolo pobijedivši natjecateljicu iz Portugala i u drugom kolu, nažalost, izgubila od Njemice koja je prošle godine bila svjetska prvakinja u kategoriji juniorki s minimalnih 1:0, uslijedilo je seniorsko državno prvenstvo na kojem je Ema odlično odradila borbe i osvojila treće mjesto.

Iako je još mlađa seniorka, pokazala je da i u kategoriji seniorki pripada samom vrhu.

Osvojenim trećim mjestom i prikazanim borbama pozvana je na pripreme seniorske reprezentacije koje će se održati u Daruvaru od 24. do 28. veljače.

Sljedeće natjecanje očekuje ju u Turskoj od 10. do 12. ožujka u gradu Konya, KARATE 1 – SERIJA A na kojem se okupljaju natjecatelji iz cijelog svijeta.