Četvrtak, 18. travnja 2024.

Dva gola sjajnog Ivana Krstanovića u zanimljivoj utakmici s Rijekom

Nogometaši Slavena Belupa u subotu su ugostili Rijeku u 35. kolu HT Prve lige. Bio je to oproštaj Farmaceuta od domaće publike za ovu sezonu.

Obje su momčadi imale po nekoliko izostanaka, a utakmica nije imala rezultatsku važnost, pa su igrači mogli zaigrati opušteno i pokazati što znaju.

Gledatelji nisu ostali razočarani, vidjeli su pogotke i dosta dobrih poteza. U prvom dijelu Labrović je skinuo zicer Zapati, Krstanović pogodio gredu, a Obregon promašio tri dobre šanse.

Povela je Rijeka početkom nastavka, Obregon je pogodio nakon slobodnog udarca Murića. Onda je u tri minute uslijedio Slavenov preokret za kojeg je najzaslužniji HNL-veteran Ivan Krstanović.

Čestić je skrivio kazneni udarac kojeg je Krstanović pretvorio u izjednačujući pogodak, a malo kasnije je sjajno s 20 metara ljevicom pogodio gornji kut za 2:1. U oba navrata asistent je bio Bosec.

Ipak je Rijeka stigla do izjednačenja u 79. minuti, nakon ubačaja Murića Vukčević je ostao sam na drugoj vratnici i poentirao za 2:2.

SLAVEN BELUPO – RIJEKA 2:2 (0:0)
KOPRIVNICA – Gradski stadion ‘Ivan Kušek – Apaš’. Gledatelja 612.
Sudac: Titlić (Potravlje).
SLAVEN BELUPO: Sušak – Bosec, Hlevnjak, Goda, Utin – Zvonarek (od 88. Mlinarić), Marina, Liklin (od 64. Paracki) – Laušić – (od 23. Kvržić) – Zapata (od 65. Crnac), Krstanović (od 88. Brković). TRENER: Zoran Zekić.
RIJEKA: Labrović – Čestić (od 72. Solano), Velkovski , Smolčić – Bušnja (od 72. Selahi), Gnezda Čerin (od 63. Pavičić), Lepinjica, Ampem – Murić, Vuk – Obregon. TRENER: Goran Tomić.
STRIJELCI: 0:1 Obregon (49), 1:1 Krstanović (56-11 m), 2:1 Krstanović (59), 2:2 Vukčević (79).