Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

Europsko prvenstvo: Hrvatska u nastavku slomila Rumunjsku i osigurala drugi krug

Hrvatska rukometna reprezentacija u utorak je odigrala utakmicu 3. kola preliminarne skupine Europskog prvenstva u Njemačkoj.

Naši su rukometaši boljom igrom u drugom poluvremenu svladali Rumunjsku rezultatom 31:25, poluvrijeme 16:12.

Najefikasniji je u našim redovima bio Luka Lovre Klarica sa sedam golova, dok su po četiri postigli Mario Šoštarić, Tomislav Kušan i Marin Jelinić.

Ovom pobjedom Hrvatska je osigurala prolaz u drugi krug, a o prenošenju bodova odlučit će utakmica Španjolske i Austrije koja počinje u 20.30 sati.