Farmaceuti pobijedili nakon 67 dana i prošli u osminu finala Kupa

Farmaceuti su bili favoriti protiv domaćeg trećeligaša, stvorili su više prilika i ostvarili zasluženu pobjedu

Slaven Belupo večeras je gostovao u Karlovcu u utakmici šesnaestine finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa.

Farmaceuti su bili favoriti protiv istoimenog trećeligaša, stvorili su više prilika i ostvarili zasluženu pobjedu i prolaz u osminu finala, u kojoj će gostovati kod Šibenika. Imao je i domaćin svojih dobrih trenutaka, no presudila je veća kvaliteta gostiju.

Za vodstvo gostiju iz Koprivnice pogodio je Kolumbijac Hansel Zapata u 38. minuti, dok je sve dileme iz kaznenog udarca kojeg je izborio Nemanja Glavčić u 72. minuti riješio Ivan Krstanović. Završilo je 0:2.

Bila je to prva pobjeda Slavena Belupa u natjecateljskim utakmicama nakon 67 dana. Prošlu su ostvarili na premijeri novog prvenstva protiv Dinama u Zagrebu, a upravo Modri u subotu u 10. kolu HT Prve lige gostuju u Koprivnici.

SLAVEN BELUPO: Čović, Bosec, Zirdum, Van Bruggen, Goda, Brković, Paracki, Mlinarić, Glavčić, Hadžić, Zapata. TRENER: Zoran Zekić.