Srijeda, 24. travnja 2024.

FOTO Bači i Njerš svojoj Lipi donijeli sva tri boda kod susjeda u Peterancu

Nogometaši Lipe iz Hlebina s 2:0 pobijedili su vječite rivale Panoniju u Peterancu.

Pogotke za sva tri boda momčadi, koju vodi Dražen Dlaka, postigli su Hrvoje Bači u 38. minuti majstorski iz slobodnjaka i u prvoj minuti sudačke nadoknade Andrija Njerš.

Panonija, koju vodi Damir Perić, u krizi je rezultata, ovo im je četvrti poraz u nizu, u zapisniku protiv Lipe imali su na klupi samo dva igrača, ali i takvi su u prvom dijelu utakmice opasno prijetili Hlebinčanima. Ipak, gosti nakon vodstva, unatoč svim naporima Panonije, više nisu dozvolili iznenađenje i kući su odnijeli sva tri boda.

Lipa je s ovom pobjedom učvrstila peto mjesto na ljestvici s 19 bodova u 10 odigranih utakmica, dok je Panonija pala na 12. mjesto sa samo devet osvojenih bodova.

Sve rezultate 11. kola u Prvoj ŽNL koprivničko-križevačkoj, najnoviju ljestvicu i fotogaleriju s utakmice između Mladosti i vodeće ivanečke Sloge u Sigecu možete pogledati OVDJE.

PANONIJA PETERANEC – LIPA HLEBINE, Foto: Zvonimir Markač