Nedjelja, 5. svibnja 2024.

[FOTO] ČETVRTA LIGA Cvetkovčani pobijedili Molvarce, Kloštrani slavili u Virju, Legrađani u Čazmi

Ostale utakmice na rasporedu su u nedjelju

U subotu su odigrane četiri utakmice sedmog kola u Četvrtoj nogometnoj ligi Bjelovar – Koprivnica – Virovitica.

Vodeći Tehničar u Cvetkovcu je minimalno slavio protiv Mladosti iz Molvi. Pogodak vrijedan sva tri boda postigao je u 31. minuti Filip Štritar.

Graničar iz Legrada s novim trenerom Rankom Celiščakom – Cveleom također je s 1:0 slavio u Čazmi, a strijelac pobjednosnog pogotka bio je Dominik Hontić u 87. minuti.

Mladost iz Kloštra Podravskog s 3:2 je pobijedila Podravac u Virju. Petar Ježić za goste je zabio u 31. i 40. minuti, a jedan gol dodao je Rodrigues Da Cruz Leonardo u 33. minuti. Za Virovce su strijelci bili Hrvoje Hrženjak u 49. minuti i Mateo Grgić u 79. minuti.

Slatina je još minimalno kod kuće pobijedila kunovečko Bratstvo pogotkom Matije Bubaša u 72. minuti.

Ostale utakmice na rasporedu su u nedjelju.

ČETVRTA NL ‘BJELOVAR-KOPRIVNICA-VIROVITICA’, 7. KOLO (subota, 16.00)

Cvetkovec: NK Tehničar – NK Mladost Molve 1:0
Čazma: NK Čazma – NK Graničar (L) 0:1
Virje: NK Podravac – NK Mladost Kloštar 2:3
Slatina: NK Slatina – NK Bratstvo 1:0
Imbriovec: NK Borac – NK Garić (G) (nedjelja, 16.00)
Ferdinandovac: NK Ferdinandovac – NK Bilogora 91 (nedjelja, 16.00)
Predavac: NK Dinamo Predavac – NK Sloga Zdenci (nedjelja, 16.00)