Utorak, 23. travnja 2024.

FOTO Četvrta liga: Pobjeda Tehnike Koprivnice protiv susjeda iz Drnja, Kloštrani slavili u golijadi, poraz Graničara u Legradu

Ovog vikenda na rasporedu su utakmice osmog kola u Četvrtoj nogometnoj ligi Bjelovar - Koprivnica - Virovitica

Ovog vikenda na rasporedu su utakmice osmog kola u Četvrtoj nogometnoj ligi Bjelovar – Koprivnica – Virovitica.

U lokalnom derbiju Tehnika Koprivnica pobijedila je s 2:1 Tomislav iz Drnja. Uspjela je momčad Tome Čikovića vratiti energiju nakon velike pobjede u finalu Županijskog kupa protiv Ferdinandovca.

Gosti su bolje otvorili ovaj derbi i poveli pogotkom Bojana Tucakovića u 15. minuti. U nastavku je uslijedila bolja igra koprivničke momčadi koja je okrunjena preokretom za nova tri boda.

Za izjednačenje je pogodio kapetan Luka Ernečić u 55. minuti, a konačnih 2:1 postavio je Alen Furjan u 59. minuti.

Konačni omjer mogao je biti i veći, no Radotović nije iskoristio kazneni udarac, obranio je vratar Županić.

Veliku priliku nije iskoristio ni Golubić, ali nije bilo posljedica za domaćina, bodovi su ostali u Koprivnici.

TEHNIKA-KOPRIVNICA – TOMISLAV (D) 2:1 (0:1)

KOPRIVNICA – Gradski stadion ‘Ivan Kušek Apaš’. Gledatelja 100. Sudac: Stjepan Hruškar (Bjelovar).

TEHNIKA-KOPRIVNICA: Vrhovec, Furjan (od 73. Kuzminski), Sabol, Dodlek, Hlevnjak (od 66. Maurović), Salajec, Busija, Šantek, Radotović (od 85. Golubić), Korenika (od 50. Lovković), Ernečić. TRENER: Tomo Čiković.

TOMISLAV (D): Županić, Krstitović, Klarek, Koren, Akassou, Enjo, Petran, Tucaković, Hrženjak, Varović, Đurašević. TRENER: Mario Žuljić.

STRIJELCI: 0:1 Tucaković (15), 1:1 Ernečić (55), 2:1 Furjan (59).

Graničar iz Legrada, pak, poražen je na domaćem terenu od Garića iz Garešnice rezultatom 2:1. Mladost iz Kloštra Podravskog u pravoj je golijadi s 5:3 slavila u Velikim Zdencima.

8 03.10.2020 15:30 Suhopolje Suhopolje – Bilogora 91 2:1
8 04.10.2020 15:30 Ferdinandovac NK Ferdinandovac – Dinamo P. -:-
8 03.10.2020 15:30 Koprivnica NK Tehnika Koprivnica – NK Tomislav (D) 2:1
8 03.10.2020 15:30 Daruvar Daruvar – Bilogorac V.T. 5:3
8 03.10.2020 15:30 Legrad NK Graničar (L) – Garić 1:2
8 03.10.2020 15:30 Veliki Zdenci Zdenka 91 – NK Mladost (KP) 3:5
8 03.10.2020 15:30 Slatina Slatina – Čazma 4:1