FOTO Dinamo pobijedio u Koprivnici i napravio veliki korak prema novom naslovu prvaka

Koprivnički nogometaši u 32. kolu Hrvatski Telekom Prve lige na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostili su u subotu zagrebački Dinamo, aktualnog prvaka i prvoplasiranu momčad lige.

Bio je to peti međusobni susret ovih dviju ekipa u aktualnoj sezoni. U četiri prvenstvena susreta triput je slavio Dinamo, a jednom smo gledali remi. Zagrepčani su upisali pobjedu i u četvrtini finala Hrvatskog nogometnog kupa.

U subotnjoj utakmici Dinamo je napravio još jedan veliki korak prema novom naslovu prvaka. U Koprivnici je pobijedio Slaven Belupo s 2:0.

Tolić je zabio gol u 64. minuti za vodstvo gostiju, samo pet minuta nakon što je ušao u igru.

Sve je bilo riješeno u 86. minuti kada je Filipovićevu mrežu pogodio Oršić.

Dinamo sada ima sedam bodova prednosti na vrhu ispred Osijeka, a Slaven Belupo ostao je sedmi s 31 bodom.

PAROVI 32. KOLA PRVE HNL:

Lokomotiva – Šibenik 1:0, Slaven Belupo – Dinamo 0:2, Hajduk – Rijeka (subota, 20.00), Istra 1961 – Gorica (nedjelja, 17.00), Osijek – Varaždin (nedjelja, 19.05). Hajduk – Dinamo (srijeda, 18.00, 22. kolo).