Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

FOTO Đurđevčani uvjeljivi u Đelekovcu, niz nepobjedivosti u ŽNL-u povećali na 32 utakmice

Preostale dvije utakmice 16. kola u Prvoj ŽNL na rasporedu su od 16 sati. Močile su domaćin Rudaru iz Glogovca, a Tomislav u Drnju momčadi hlebinske Lipe

U nedjeljnoj matineji u Đelekovcu Osvit je ugostio vodeći Graničar iz Đurđevca.

U predivnom ambijentu gosti su pokazali zbog čega su u nizu od 32 utakmice bez prvenstvenog poraza u Prvoj ŽNL i upisali nova tri boda, i to s uvjeljivih 4:1.

Anatoliy Snozyk zabio je za Picoke golove u 32. i 39. minuti, a po jedan pogodak dodali su Nikola Suvajac u 45. i Vinicius u 54. minuti. Počasni pogodak za Osvit zabio je Nikola Drvarić u 62. minuti.

Detalj s utakmice između Osvita i đurđevačkog Graničara u Đelekovcu
Detalj s utakmice između Osvita i đurđevačkog Graničara u Đelekovcu // Foto: Robert Rodman

Preostale dvije utakmice 16. kola u Prvoj ŽNL na rasporedu su od 16 sati.

Sve bolji Rudar iz Glogovca u nedjelju će na gostovanje u Močile, a gledatelje će dočekati nove sjedalice na natkrivenoj tribini. Vjerujemo da će imati razloga i za uživanje u nogometnoj igri ovih jako dobrih momčadi.

Još jedna utakmica igra se na sam Uskrs, a to je ogled drugoplasiranog Tomislava i ‘fenjeraša’ Lipe u Drnju. Stanje na ljestvici jasno sugerira tko je favorit u toj priči…

U subotu je odigrano četiri susreta, a rezultate i strijelce možete saznati u nastavku…

Prva ŽNL: Starigrad uvjerljiv protiv Peterančana, Novigraci preokretom srušili Miklinovčane, pobjede Prugovčana i Kalinovčana