Četvrtak, 28. ožujka 2024.

FOTO Evo kako je prošla golijada na Županijskom kupu

U Ferdinandovcu i Virju u srijedu su odigrane prve utakmice polufinala Kupa Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije.

Favoriti su opravdali očekivanja i ostvarili uvjerljive pobjede već u prvim susretima, tako da bi uzvratne utakmice za dva tjedna trebale biti samo formalnost.

Tehičar je svladao Ferdinandovca 4:1, dok je Radnik Križevci bio bolji od Podravca rezultatom 3:1.

Marko Nikolić doveo je Radnik u vodstvo u 11. minuti, a Podravac je izjednačio autogolom Matije Petaka u 21. Goran Dlesk pogodio je za novo vodstvo Križevčana u 48. minuti, da bi Nikolić svojim drugim pogotkom u 82. minuti postavio konačnih 1:3.

Golijadu u Ferdinandovcu otvorio je Slaven Hlišć golom za vodstvo Tehničara već u 8. minuti. Dejan Grubešić povisio je na 0:2 u 45. minuti, a za domaćina je strijelac bio Siniša Đipalo u 56. minuti.

S dva kasna pogotka Tehničar je potvrdio uvjerljivu pobjedu. Hlišć je po drugi put pogodio u 89. minuti, a Sanjin Strajnić je bio strijelac u 3. minuti sudačke nadoknade.

Ferdinandovac – Tehničar Cvetkovec 1:4 // FOTO: Robert Rodman