FOTO Imamo i sve rezultate u Trećoj ŽNL, Mičetinac je bio neumoljiv, prekid u Miholcu

Ove nedjelje na rasporedu su bile utakmice četvrtog kola u Trećoj ŽNL skupina Koprivnica – Đurđevac i u Trećoj ŽNL skupina Križevci.

Igrali su u koprivničko-đurđevačkoj skupini Mičetinac i Drava Selnica Podravska (11:0), Graničar Novo Virje i Rudar Botinovec (3:3), Rasinja i Bušpan Kozarevac (3:3), Sabarija Subotica Podravska i Jedinstvo Pustakovec (1:4), Zagorec Koprivnica i Jadran Galeb Koledinec (3:0) te Udarnik Zablatje i Bilogora Gornja Velika (1:1).

U križevačkoj skupini Ratar Miholec i Dragovoljac Bočkovec nisu odigrali do kraja. Naime, u 87. minuti navijač Dragovoljca je uletio u teren i sudac Zobundžija je prekinuo utakmicu pri rezultatu 2:1 za goste.

Mladost Veliki Raven sa 7:1 dobio je Polet iz Glogovnice, a istim je rezultatom i Sokol u Sokolovcu slavio protiv Mladosti iz Carevdara.

Prigorje Sveti Petar Orehovec i Radnički Križevci podijelili su bodove, bilo je 1:1.

I nakon četvrtog kola jedini sa 100-postotnim učinkom su Mičetinac i Zagorec.

ZAGOREC – JADRAN GALEB, Foto: NK Zagorec Koprivnica