Srijeda, 24. travnja 2024.

FOTO Križevčani napravili dobar posao u Koprivnici u polufinalu Županijskog kupa

U srijedu su na rasporedu bile prve polufinalne utakmice koprivničko-križevačkog Županijskog nogometnog kupa.

U Imbriovcu je domaći Borac, inače član Četvrte nogometne lige, ugostio Tomislav iz Drnja, županijskog prvoligaša. Kao što smo već izvijestili, utakmica je završila rezultatom 2:1 za Drnjančane. Poveli su gosti u 20. minuti preko Vedrana Kovača iz slobodnjaka, a izjednačio je u 44. minuti Roko Dukić. Konačni rezultat postavio je Luka Zlatar u 75. minuti.

Na umjetnom travnjaku koprivničkog stadiona igrali su, pak, trećeligaši Koprivnica i Radnik Križevci. Na poluvremenu je bilo 2:0 za goste, a pocrvenio je i domaći igrač Erik Erdelji. Strijelci za Radnik Križevce bili su Gabriel dos Anjos i Hrvoje Mladen. Bruno Kunštek smanjio je na 1:2 15-ak minuta prije kraja utakmice.

Uzvratni polufinalni susreti na rasporedu su 17. svibnja, a veliko finale igrat će se u Križevcima.

KOPRIVNICA – RADNIK KRIŽEVCI, foto: Miroslav Miletić (NK Koprivnica)