Petak, 19. travnja 2024.

FOTO Mičetinac u Podravskim Sesvetama bolji od Drave

Po odličnom vremenu i isto takvom terenu na stadionu Kladje, domaćin Drava iz Podravskih Sesveta ugostila je u prijateljskoj utakmici momčad Mičetinca.

Iako gosti igraju u Drugoj, a Drava u Trećoj županijskoj ligi, gledatelji su mogli uživati u vrhunskoj nogometnoj predstavi, kao i velikoj borbenosti obje momčadi; kao da se igrala derbi prvenstvena utakmica.

Iako se igralo vrlo oštro, utakmica je protekla u fer i sportskoj atmosferi.

Poveo je domaćin već u 5. minuti igre golom M. Posavca, a onda je njegov prezimenjak N. Posavec do kraja prvog poluvremena zabio dva gola i preokrenuo na 1:2.

Tijekom cijele utakmice Drava je bila ravnopravan suparnik, ali nije znala u potpunosti iskoristiti nekoliko čistih šansi za gol, što su gosti kaznili golovima Belvanovića i Horvata.

Utakmica je tako završila rezultatom 1:4 za goste iz Mičetinca.