Subota, 4. svibnja 2024.

FOTO Močile osvojile turnir na Močilskoj areni, Švagelj, Vrhovec i Hajduković najbolji pojedinci

U velikom finalu Močile su sa 6:5 pobijedile momčad Rudara iz Glogovca. U utakmici za treće mjesto Omladinac iz Herešina slavio je s 10:6 protiv Miklinovca.

Nogometaši Močila osvojili su malonogometni turnir koji se ove subote igrao na Močilskoj areni u povodu 20 godina kluba.

U velikom finalu Močile su sa 6:5 pobijedile momčad Rudara iz Glogovca.

U utakmici za treće mjesto Omladinac iz Herešina slavio je s 10:6 protiv Miklinovca.

Polufinalni susreti također su bili i više nego zanimljivi.

Močile su sa 6:4 dobile Herešinčane, dok je Rudar sa 6:5 bio bolji od Miklinovca.

U skupinama su još igrali Jedinstvo iz Pustakovca, Sabarija iz Subotice Podravske, Tehničar iz Cvetkovca i Močile (u plavom).

Najbolji strijelac bio je Marko Švagelj, a vratar Vedran Vrhovec, obojica iz Močila.

Najboljim igračem turnira proglašen je Mateo Hajduković iz Rudara.

Utakmice su sudili Đuro Mihoci i Željko Rakić, a cjelodnevni turnir u fantastičnoj atmosferi pratila je brojna publika. Posebno je lijepo bilo i natjecanje mališana u preciznosti.

Turnir je svečano otvorio koprivnički gradonačelnik Mišel Jakšić, a prigodnim riječima okupljenima su se obratili i predsjednik NK Močila Željko Sokač, koprivničko-križevački dožupan Ratimir Ljubić i zastupnik u njemačkom Bundestagu Josip Juratović. Uz njih je svečanosti otvorenja prisustvovao i koprivnički pročelnik Tomislav Golubić.

NK Močile zaista se potrudio u organizaciji, posjetiteljima zaista nije ničega nedostajalo.