Petak, 3. svibnja 2024.

FOTO Odigran je peti dan križevačkog malonogometnog turnira

Sljedeći susreti su na rasporedu 26. prosinca: Tomislav Radnik - Jedinstvo, Oštrek Gradnja - Radnik Križevci veterani, Jedinstvo - Dragovoljac, Križevci - Polet Trade, Tomislav Radnik - Dragovoljac, Rumenjak - Termodinamika, Renzo - M Grad

U petak je odigran peti dan malonogometnog turnira u Križevcima. Evo što se događalo u križevačkom sportskom domu.

OŠTREK GRADNJA – PIZZA FACTORY 0:4

Iako je Oštrek sa šest igrača pružao dobar otpor vrlo dobroj momčadi Pizza Factory, ipak nisu izdržali. Čugura je bio posebno raspoložeb te postigao hat trick pogocima u 13., 15. i 23. minuti susreta, dok je jednoga pridodao Ćibarić.

PIZZA FACTORY – GOSPODARI SVJETLA 1:0

Pizza Factory se nakon ovog susreta pokazao kao favorit skupine. Naime, samoborske Gospodare svjetla svladali su minimalnih 1:0 i to već u 2. minuti pogotkom Mrvelja te učinili veliki korak u plasmanu u završnicu turnira.

GT IGRE – KRIŽEVCI 3:2

Križevčani su propustili stečenu prednost od 2:0 kao i igrača više. Već u 4. minuti Malogorski je pocrvenio jer jer zaustavio Mihaela Mladena u 100 % prilici. Stubičan i Šabijan dovode Križevce u vodstvo, ali već u prvoj minuti nastavka Kunštek smanjuje rezultat. Šroler poravnava rezultat, a Križevčani na kraju sami pogađaju svoju mrežu, a zgoditak je pripisan Šroleru.

OŠTREK GRADNJA  – GOSPODARI SVJETLA 1:4

U međuvremenu Oštrek gradnja je doigrala svoj susret na Kutiji šibica te se ponovo vratila u Križevce. Zamor je očito odradio svoje. Slavili su Gospodarski svjetla rezultatom 1:3. Pogotke su postigli: Kulenović, Cigler, Hoduek i Opačić, dok je kod Oštreka poentirao Herceg.

Odigrani su susreti skupine B Turnira županijskih klubova “Robin trgovine Križevci 2022.”

Donosimo rezultate.

PRIGORJE Ž – DUBRAVA 6:1

Osvajač prvog turnira županijskih klubova Prigorje Žerjavinec uvjerljivo je otvorilo ovogodišnje izdanje pobjedom od 6:1 protiv momčadi Dubarve. Žakman i Rupa poentirali su po dva puta, dok su po jedan zgoditak dodali Granđa i Bukal. Za Dubravu je zabio Horvat.

DUBRAVA – SOKOL 4:2

Uzbudljiv susret odigrala je Dubrava protiv momčadi Sokola, a hat trick je postigao Marin Horvat, koji je uz gol Tihomira Bradić Dubravi donio tri boda. Sokol je uspio izjednačiti u 18. minuti preko Mijatovića, dok je već prije zaostatak smanjio Dević.

PRIGORJE Ž – SOKOL 4:3

Sokol je na kraju dobrano namučio favorizirano Prigorje iz Žerjavinca. Do 21. minute susreta Prigorje je pogocima Granđe, Bukala, Barbarića i Žakmana osiguralo respektabilnu prednost, koja se na kraju počela topiti. Tako je Sokol pogocima Korše, Mijatovića i Grubića doveo susret u egal. Imao je Sokol i kazneni udarac as 10 metara za izjednačenje, ali na kraju rezultat se nije mijenjao.

Sljedeći susreti su na rasporedu 26. prosinca: Tomislav Radnik – Jedinstvo, Oštrek Gradnja – Radnik Križevci veterani, Jedinstvo – Dragovoljac, Križevci – Polet Trade, Tomislav Radnik – Dragovoljac, Rumenjak – Termodinamika, Renzo – M Grad.