Nedjelja, 28. travnja 2024.

FOTO Picoki već 30 kola ne znaju za poraz u Prvoj ŽNL, burno proslavljena i pobjeda u Starigradu

Pitanje je može li se itko u Hrvatskoj pohvaliti takvim fenomenalnim nizom

Kao što smo već izvijestili, utakmicom Starigrada i vodećeg Graničara iz Đurđevca u subotu je započeo drugi dio sezone u Prvoj ŽNL koprivničko-križevačkoj.

Picoki su bili favoriti u ovoj utakmici, no mlada momčad Starigrada koju vodi trener Klaudio Đurec već je pokazala da je sposobna iznenaditi svakoga. Borba za ulazak u Elitnu ligu bit će ovog proljeća zasigurno dodatni motiv igračima Starigrada.

Momčadi Starigrada i Graničara iz Đurđevca
Momčadi Starigrada i Graničara iz Đurđevca // Foto: Robert Rodman

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, a u nastavku je goste u vodstvo u 65. minuti doveo Zvonimir Fusić. Pokazalo se kasnije, bio je to pogodak vrijedan sva tri boda za novo veliko slavlje igrača, stručnog stožera na čelu sa Zvonkom Lipovcem i brojnih navijača.

Đurđevčani tako već 30 kola ne znaju za poraz u Prvoj ŽNL. Pitanje je može li se itko u Hrvatskoj pohvaliti takvim fenomenalnim nizom.

Iako su poraženi, u Starigradu nisu previše razočarani jer su se pokazali u jako lijepom izdanju.

“Kakva utakmica protiv Graničara danas… Iako su poraženi s minimalnih 1:0, naši dečki pokazali su zube vodećoj momčadi prvenstva, bili razigrani, napadali, “grizli”, tražili svoje šanse. I zbog toga im treba skinuti kapu. Zamisli – izgubiš, a navijači te isprate bodrenjem i pljeskom. Svaka čast, ekipa”, istaknuli su iz NK Starigrada uz priloženi video koji možete pogledati OVDJE.

Prvo proljetno kolo nastavlja se nedjeljnim utakmicama, a raspored možete pogledati OVDJE.