Četvrtak, 28. ožujka 2024.

FOTO Pobjede Cvetkovčana i Križevčana, remi Podravine i Varteksa, poraz Đurđevčana

Ove subote odigrane su utakmice 19. kola u Trećoj HNL Sjever.

Derbi smo gledali u Svetom Martinu na Muri gdje je domaći Polet na kraju poražen od vodeće Mladosti iz Ždralova s uvjerljivih 4:1.

Cvetkovčani su, pak, upisali i treću pobjedu u nizu. Protiv Virovitice su slavili s 2:1.

Tehničar je poveo već u 7. minuti, a strijelac je bio David Kranclbinder. Njegov je to 10. gol ove sezone. Virovitica je izjednačila u 49. minuti s 11 metara. Strijelac je bio Nikola Suvajac, bio je to njegov 11. gol ove sezone. U 58. minuti pobjedu Cvetkovčanima donio je Siniša Bartolović.

Uspješni su bili i nogometaši Radnika Križevci na gostovanju u Virju. Domaćeg Podravca pobijedili su s 3:1, a strijelci su za Purgere bili Srbljinović, Posarić i Borovčak.

Papuk je s 3:1 u Orahovici pobijedio đurđevački Graničar, Podravina i varaždinski Varteks u Ludbregu su odigrali 2:2, a Bjelovar je s 3:1 dobio Rudar iz Murskog Središća.

TEHNIČAR CVETKOVEC – VIROVITICA, Foto: Luka Krušec / LuMedia