U nedjelju popodne odigrane su preostale tri utakmice 7. kola Prve koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Derbi je odigran u Peterancu, gdje je Panonija dočekala susjede i ljute rivale iz Drnja. Gosti su nakon slavlja protiv Bratstva u prošlom kolu upisali novu vrijednu pobjedu i ostali na dva boda zaostatka za Kunovčanima.

Pogotke su za momčad Tomislava postigli Kovač, Vlah i Hrženjak.

U koprivničkom gradskom derbiju Močile su zahvaljujući furioznom prvom poluvremenu uspjele pobjeći sa samog začelja ljestvice.

Močilani su zasluženo nadvisili Miklinovec rezultatom 3:1. Za domaćina su pogađali Kranjčević, Belaj i Manojlović, dok je za goste u nastavku smanjio Keser.

Pogocima Petaka i N. Drvarića, Osvit iz Đelekovca slavio je na gostovanju kod Tomislava Radniak u Svetom Ivanu Žabnu, konačni rezultat bio je 1:2. Đelekovčani su ovom pobjedom skočili na peto mjesto.

U nedjeljnoj matineji na Old Traffordu Bratstvo je pokazalo visoku kvalitetu i ostvarilo uvjerljivu pobjedu protiv Lipe iz Hlebina.

Čak četiri pogotka za Kunovčane postigao je Damir Azizi, koji je pogađao mrežu Hlebinčana u 12., 34., 74. i 80. minuti. Po jedan pogodak za Bratstvo postigli su Daniel Gotal (45), Karlo Babok (47) i Dejan Slijepčević (86).

U subotu su odigrane prve tri utakmice 7. kola. Ovosezonski hit i novak u ligi, Starigrad, na domaćem terenu je ugostio jaku Dravu iz Novigrada Podravskog. Poveo je domaćin, a strijelac je bio ove sezone iznimno efikasni Danijel Pavešić. S tim se rezultatom otišlo i na odmor. U nastavku susreta izjednačio je za goste Miroslav Šklebar.

U Đurđevcu je mlada momčad Graničara upisala i drugu pobjedu zaredom. Nakon slavlja u Miklinovcu, Picoki su sada slavili protiv Mladosti iz Sigeca s 2:0. Oba pogotka zabio je Ukrajinac Anatoliy Snozyk, u 51. minuti s 11 metara i u 70. minuti s nekih 16-ak metara.

Sloga iz Koprivničkog Ivanca, pak, odigrala je bez pobjednika u Kalinovcu. Bilo je 1:1, s tim da je domaćin zabio za izjednačenje s 11 metara u sudačkoj nadoknadi.