FOTO – PRVA ŽNL Koprivnički gradski derbi u Močilama pripao domaćinu

U nedjelju poslije podne odigrana je i treća utakmica 18. kola Prve koprivničko-križevačke županijske nogometne lige. Močile su u koprivničkom gradskom derbiju ugostile Miklinovec.

Bila je to čvrsta i tvrda utakmica u kojoj je domaća momčad povela u prvom poluvremenu pogotkom Mije Batarila Čerdića iz slobodnog udarca.

Sredinom nastavka u gužvi pred vratima Miklinovca najbolje se snašao Igor Čani koji je poentirao na asistenciju Matije Posavca.

Do kraja promjene rezultata nije bilo, pa su se Močilani nakon ‘šok-terapije’ i smjene trenera još malo udaljili od začelja prvenstvene ljestvice.

U prijepodnevnim satima Osvit je ugostio Panoniju iz Peteranca i upisao visoku pobjedu. Bilo je čak 4:0. Osvit je odigrao odlično, dok se od Panonije ipak puno više očekivalo.

Đelekovčanima su nova tri boda donijeli svojim pogocima Patrik Lopatnik (43′ i 78′) i Dario Glavak (70′ i 76′). Obojica su, dakle, dvaput tresla gostujuću mrežu.

Vodeće Bratstvo iz Kunovca u subotu je na gostovanju svladalo Kalinovac rezultatom 6:1. Mišura je za Bratstvo postigao dva pogotka, po jedan su dodali Bakran, Katana, Pasariček i Bartolić. Počasni pogodak za Kalinovčane je postigao Imbrić.

Ostale utakmice 18. kola počele su u 16 sati.