Ponedjeljak, 6. svibnja 2024.

FOTO – PRVA ŽNL Miklinovec i Osvit podijelili bodove u zanimljivoj utakmici

U subotu je nastavljeno natjecanje u Prvoj koprivničko-križevačkoj županijskoj nogometnoj ligi, a u Koprivnici su se sastali Miklinovec i Osvit.

Bila je to zanimljiva utakmica u kojoj je za domaće na vrata stao Kolar jer Perković i Šipek nisu bili na raspolaganju treneru Čikoviću.

Gosti su poveli pogotkom Paradžika u prvom poluvremenu, a u nastavku je izjednačio Majetić. Milas pri tom rezultatu za domaće nije iskoristio kazneni udarac nakon igranja rukom gostiju, vratar Puklavec ga je pročitao i obranio njegov udarac. Na kraju je ostalo 1:1.

Video zapis kaznenog udarca iz Miklinovca možete pogledati OVDJE.

U nedjeljnoj matineji u Kunovcu sastat će se kandidat za naslov i aktualni lider Prve ŽNL, Bratstvo, i koprivničke Močile.

Uvjerljivo najzanimljivija utakmica 15. kola bit će derbi u Drnju, u kojem se sastaju domaći Tomislav i Mladost Molve. Gosti drže drugo mjesto s bodom zaostatka za vodećim Kunovčanima, dok je Tomislav na četvrtoj poziciji.

Od kandidata za naslov na papiru najlakši posao ima Sloga koja će u Kunovcu ugostiti hlebinsku Lipu. Svaki kiks vodećeg trojca mogao bi se ispostaviti vrlo skupim u nastavku natjecanja.

U preostalim utakmicama Drava u Novigradu Podravskom dočekuje Kalinovac, Panonija ide u goste Viktoriji u Vojakovac, dok u Svetom Ivanu Žabnu Tomislav Radnik dočekuje Mladost iz Sigeca.