Nedjelja, 28. travnja 2024.

[FOTO] Prva ŽNL: Miklinovec preokretom protiv Hlebinčana do prve prvenstvene pobjede

Ovog vikenda na rasporedu su utakmice 4. kola Prve koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

U subotu smo u Koprivnici gledali zanimljiv dvoboj Miklinovca i hlebinske Lipe, ekipa koje u prva tri kola još nisu iskusile slast pobjede.

Momčadi Gorana Ogrizovića i Marija Kiša učinile su sve da ostvare pozitivan rezultat, bilo je tu dosta žustrih situacija i prekršaja, kartona, prigovaranja sucu, ali i prilika na obje strane. Prava prvenstvena utakmica.

Eurogolom Dominika Gregla s nekih 20-25 metara gosti su poveli sredinom prvog poluvremena i s tim se rezultatom otišlo na odmor. Nekih 15 minuta prije kraja utakmica s 11 metara za domaćina je izjednačio Luka Šarlija. Prvi je to ovosezonski gol Žute podmornice.

U finišu utakmice Marko Golubić donio je preokret Miklinovcu i veliku pobjedu. Mogla je Lipa izjednačiti, ali je i Ogrizovićeva momčad mogla na dva razlike. Publika je mogla uživati u zaista napetoj utakmici.

Nedjeljna matineja igra se u Đelekovcu, Osvit dočekuje momčad Rudara iz Glogovca.

U standardnom nedjeljnom popodnevnom terminu odigrat će se pet susreta. Močile dočekuju Panoniju, vodeći đurđevački Graničar je na ispitu kod Tomislava u Svetom Ivanu Žabnu, a zanimljivo će biti i u Drnju gdje je Tomislav domaćin Slogi iz Koprivničkog Ivanca.

Raspucani Starigrad ide u goste Dravi u Novigrad Podravski, a u dvoboju momčadi iz vrha ljestvice Prugovac je domaćin Kalinovcu.

MIKLINOVEC – LIPA HLEBINE, Foto: Zvonimir Markač

PRVA KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽNL, 4. KOLO (nedjelja, 16.00)

Koprivnica: NK Miklinovec – NK Lipa 2:1
Đelekovec: NK Osvit – NK Rudar (G) (nedjelja, 10.00)
Novigrad Podravski: NK Drava (NP) – NK Starigrad
Koprivnica: NK Močile – NK Panonija
Sveti Ivan Žabno: NK Tomislav Radnik – NK Graničar (Đ)
Prugovac: NK Prugovac – NK Kalinovac
Drnje: NK Tomislav – NK Sloga