Subota, 27. srpnja 2024.

FOTO Prva ŽNL: Močile slavile protiv Miklinovca, Kalinovčani pobijedili Glogovčane

Ostale utakmice 24. kola u Prvoj ŽNL koprivničko-križevačkoj na rasporedu su u nedjelju poslijepodne. Očekuje nas nekoliko zanimljivih dvoboja...

Još su tri kola preostala do kraja Prve koprivničko-križevačke županijske nogometne lige, a ovog vikenda igra se 24. kolo.

Koprivnički gradski derbi izazvao je velik interes navijača u Miklinovcu gdje je Žuta podmornica ugostila Močile. Utakmica je završila rezultatom 1:3 za goste iz Močila.

Za Močilane je prvi pogodak postigao Stjepan Šantek u 25. minuti, a u prvoj minuti nastavka izjednačio je Rocha de Oliveira Cleverson.

Novi pogodak Šantek je postigao u 62. minuti, a pobjedu Močilana potvrdio je Robert Rumenjak u 84. minuti.

U subotu su još igrali Kalinovac i Rudar iz Glogovca, domaćin je slavio 2:1 golom u samoj završnici.

Kalinovčane je u vodstvo doveo Borna Pajk u 6. minuti, izjednačio je Mateo Hajduković u 25. minuti, a tri boda domaćinu je osigurao Karlo Petrinić u 5. minuti sudačke nadoknade.

Ostale utakmice 24. kola na rasporedu su u nedjelju poslijepodne. Graničar iz Đurđevca gostuje kod Drave u Novigradu Podravskom, Sloga je u Koprivničkom Ivancu domaćin Panoniji, a Lipa u Hlebinama Starigradu.

Zanimljivo će biti i u Drnju gdje Tomislav dočekuje Osvit iz Đelekovcca, isto tako i u Prugovcu gdje gostuje Tomislav Radnik iz Svetog Ivana Žabna.