FOTO Starigrad dobio Dravu Podravske Sesvete i zakomplicirao borbu za viceprvaka

Kao što smo već izvijestili, kolo prije kraja Močile su i matematički osigurale naslov prvaka u Drugoj ŽNL koprivničko-križevačkoj.

To su ostvarile na derbiju u Prugovcu pobjedom protiv domaćina s 1:0. Strijelac pogotka za veliko slavlje Močila bio je Igor Čani u prvom dijelu.

U drugom derbiju Starigrad je na domaćem terenu s 4:2 pobijedio Dravu iz Podravskih Sesveta i tako zakomplicirao borbu za drugo mjesto.

Domaćin je pitanje pobjednika riješio već u pola sata igre. Tomislav Šaško zabio je u 7. i 29. minuti, a za 3:0 strijelac je bio Samuel Pavešić u 30. minuti. Tračak nade Tihomir Tenjeri donio je Dravi pogotkom u 35. minuti, ali Ivan Slobođanec zabija u 43. minuti za novo povećanje vodstva Starigrada. U nastavku susreta Drava je još samo uspjela smanjiti rezultat pogotkom Tenjerija u 81. minuti.

Ostale rezultate 25. kola i trenutačni poredak na ljestvici možete pogledati OVDJE.

STARIGRAD – DRVA PODRAVSKE SESVETE, Foto: Luka Krušec / LuMedia