FOTO Tehnika Koprivnica u finišu utakmice propustila pobijediti Zdenku

Tehnika-Koprivnica u nedjelju je u Cvetkovcu ugostila Zdenku ’91 iz Velikih Zdenaca u drugom kolu Četvrte nogometne lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica. Utakmica je završila rezultatom 2:2.

Gosti su poveli u početku susreta nakon obrambene pogreške Čikovićeve momčadi, no uoči odmora je uslijedio preokret.

Prvo je Korenika nakon pola sata zabio za izjednačenje, da bi se u 45. minuti Salajec najbolje snašao u gužvi i pogodio za 2:1.

U nastavku je koprivnička momčad propustila četiri stopostotne prilike i pogodila gredu, a od 75. minute je bila s desetoricom nakon isključenja Hlevnjaka zbog drugog žutog kartona.

Zdenka ’91 se nije predavala te je u 88. minuti stigla do izjednačenja za konačnih 2:2.