FOTO Tehnika Koprivnica upisala domaći poraz od Suhopolja

U posljednjoj utakmica 12. kola u Četvrtoj nogometnoj ligi Bjelovar – Koprivnica – Virovitica nogometaši Tehnike Koprivnice poraženi su na domaćem terenu od Suhopolja rezultatom 2:0.

Koprivnički klub bio je apsolutno dominantan u prvom dijelu utakmice, imao je tri odlične prilike, ali u dva navrata Salajec i jednom Hlevnjak koji je pogodio gredu nisu pogodili mrežu.

U nastavku susreta domaćin nije bio na visini zadatka i Suhopolje je iskoristilo ponuđeno. Strijelci su za goste bili Čubilić u 70. i Kucljak u 85. minuti.

Tehnika Koprivnica, unatoč porazu, zadržala je četvrto mjesto na ljestvici s 19 osvojenih bodova, dok je Suhopolje sa 17 bodova sada skočilo na diobu petog mjesta.

Podsjetimo, u subotu je odigrano šest od sedam utakmica 12. kola.

Graničar je u Legradu s 3:0 poražen od Bilogore iz Grubišnog Polja, a istim rezultatom Zdenka je u Velikim Zdencima svladala Dinamo iz Predavca.

Tomislav iz Drnja s 4:1 izgubio je na gostovanju u Slatini, dok je Mladost u Kloštru Podravskom s 2:0 bila bolja od Garića iz Garešnice. Četvrta je to pobjeda Kloštrana u nizu.

Pitomača je s 3:0 slavila u Daruvaru, dok je Čazma na domaćem terenu s 4:0 bila bolja od Bilogorca iz Velikog Trojstva.

U ovom je kolu slobodna bila momčad Ferdinandovca.

TEHNIKA KOPRIVNICA – SUHOPOLJE, Foto: NK Tehnika Koprivnica