Srijeda, 24. travnja 2024.

FOTO – TREĆA HNL-SJEVER Koprivnica remizirala s Viroviticom

Nogometaši Koprivnice danas su na Gradskom stadionu ‘Ivan Kušek – Apaš’ ugostili posljednjeplasiranu Viroviticu u utakmici 17. kola Treće HNL-sjever.

Derbi začelja završio je rezultatom 1:1. Goste je u vodstvo doveo Čičak u 30. minuti, a izjednačio je Luka Artuković u 41. minuti.

Nogometaši Radnika-Križevci u subotu su svladali Međimurje sa čak 7:1, dok je Podravac u Virju izgubio od vodećeg Poleta.

Bjelovar je bio uvjerljiv protiv Varteksa, kao i Ždralovi u Orahovici. Važnu je pobjedu na gostovanju u Murskom Središću ostvarila ludbreška Podravina.

KOPRIVNICA – VIROVITICA 1:1 (1:1)
KOPRIVNICA – Gradski stadion ‘Ivan Kušek – Apaš’. Gledatelja 100. Sudac: Patrik Kolarić (Strahoninec).
KOPRIVNICA: Domović, Matoničkin, Salajec, Sabol, Delić (od 73. Petika), Vuić, Harači, Radotović, Tumpić (od 46. Enjo), Artuković, Tropšek (od 46. Lovković). TRENER: Vjekoslav Vučeta.
VIROVITICA: Kirin, Krznarić (od 90. Marković), Čičak, Vučemilović-Jurić, Petrinić (od 80. Vinovrški), Brlas (od 62. Sinjaković), Suvajac, Duvnjak, Lovreković, Špoljar, Ognjenović (od 62. Djevelekaj). TRENER: Damir Pervan.
STRIJELCI: 0:1 Čičak (30), 1:1 Artuković (41).