Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

FOTO Treća liga: Koprivnica i Ludbrežani remizirali, uvjerljivi Varteks, Pitomača i Međimurje, Polet slavio u gostima

Ove subote odigrane su i utakmice 9. kola u Trećoj nogometnoj ligi Sjever

Ove subote odigrane su i utakmice 9. kola u Trećoj nogometnoj ligi Sjever.

Nogometaši Koprivnice ugostili su ludbrešku Podravinu. Zanimljiva utakmica završila je podjelom bodova – 2:2. Poveo je domaćin pogotkom kojeg je postigao Kamerunac Mbou Eloundou Marc-Randy u 41. minuti. Mario Sačer izjednačio je u 60. minuti, a gosti su preokrenuli samo dvije minute kasnije pogotkom Lovre Huzjaka. Koprivnica je ponovno izjednačila 10-ak minuta prije kraja susreta preko Marka Radotovića i tako je i završilo.

Vodeći Polet gostovao je kod Dinama u Domašincu i u odličnoj utakmici pobijedio s 3:2, dok se derbi igrao u Pitomači gdje je istoimeni domaćin dočekao Rudar iz Murskog Središća i na kraju uvjerljivo slavio s 5:2.

Varteks je bio veliki favorit protiv posljednjeplasirane Virovitice i na kraju je opravdao tu ulogu velikom 5:0 pobjedom. Hat-trick zabio je Matija Kanceljak, a dva gola dodao je Dejan Glavica.

Međimurje je još u Čakovcu ugostilo Graničar iz Kotoribe i pobijedilo s 3:0.