FOTO Utrka cener ‘Tri rijeke’ u Velikom Bukovcu oduševila brojne trkače, ali i brojnu publiku

Natjecalo se čak 273 trkača, 151 u utrci na 3 kilometra i njih 122 na 10 kilometara. Evo tko su bili najuspješniji...

Povodom proslave Dana Općine Veliki Bukovec prvi put se organizirao i sportski događaj Cener “Tri rijeke”. Radi se o dvije trkačke utrke, duljine 3 kilometra i 10 kilometara, a odaziv je bio sjajan, baš kao i organizacija. Natjecalo se čak 273 trkača, 151 u utrci na 3 kilometra i njih 122 na 10 kilometara, a pratila ih je i pljeskom i navijanjem podržavala brojna publika.

U utrci građana na tri kilometra u muškoj konkurenciji prvo mjesto osvojio je Milos Klindo iz ARK Gradiška (Bosna i Hercegovina) s vremenom 10:46. Drugi je bio Saša Horvat (AK Međimurje Čakovec) s vremenom 11:06, a treći Darko Okreša (Mugači) s vremenom 11:33.

Kod žena je prvo mjesto osvojila Ivana Zeljko (AK Međimurje Čakovec) s vremenom 12:03. Druga je kroz cilj prošla Mateja Golenja (AK FIT) s vremenom 13:06, dok je treće mjesto osvojila Lucija Sačer (AK FIT) s vremenom 14:05.

U utrci na 10 kilometara najbrži je bio domaći Bruno Hlebar (TK PPSJ) s vremenom 38:38, drugo mjesto osvojio je Matija Kušić (KCIPT Samobor) s vremenom 39:58, dok je treći bio Darko Balić (AK Međimurje) koji je dionicu prošao za 40:10.

U ženskoj konkurenciji na 10 kilometara slavila je Renata Kenda (KCIPT Samobor) s vremenom 47:53. Druga je bila Mateja Šestak iz Austrije (49:55), a treća Nikolina Golec iz Hrvatske (50:16).

Cijelu (mega) fotogaleriju pogledajte OVDJE.