FOTOGALERIJA Baričić i Mešnjak donijeli pobjedu Legrađanima u derbiju protiv Kloštrana

Graničar je ovom pobjedom skočio na 10. mjesto prvenstvene ljestvice, dok je Mladost ostala na trećem mjestu

Ovog vikenda igraju se utakmice 22. kola u Četvrtoj nogometnoj ligi Bjelovar – Koprivnica – Virovitica.

Podravski derbi u Legradu igrali su u subotu Graničar i Mladost Kloštar Podravski, a na kraju je slavio domaćin nakon preokreta – 2:1.

Povela je Mladost već u 15. minuti. Kloštrani za strijelca navode Mateja Herenta, dok je u zapisniku bilo riječ o autogolu domaćina. Izjednačio je u 54. minuti Domagoj Baričić, a veliko slavlje Legrađanima je donio u 70. minuti Želimir Mešnjak.

Graničar je ovom pobjedom skočio na 10. mjesto prvenstvene ljestvice, dok je Mladost ostala na trećem mjestu. Sve rezultate subotnjih utakmica i najnoviju ljestvicu možete pogledati OVDJE.