Subota, 20. travnja 2024.

FOTOGALERIJA Križevčani odigrali jako dobro i pobijedili Graničar u Đurđevcu

Oslabljena i još više pomlađena ekipa Graničara u Đurđevcu nije pružila dostojan otpor vrlo dobrim gostima iz Križevaca u sedmom kolu Treće HNL Sjever.

Radnikovci su bili bolji i slavili zasluženu pobjedu od 3:0.

Već u sedmoj minuti, nakon izgubljene lopte Picoka na 30-ak metara, lopta dolazi do Hrvoja Mladena, koji s 20-ak metara precizno pogađa lijevi donji kut Vlašičkovog gola za vodstvo Purgera.

Devet minuta kasnije iz slične pogreške mladih Picoka na centru igrališta, loptu u brzu kontru odnosi Son San-Sung te preciznim pasom upošljava Tomislava Borovčaka koji zabija za povećanje vodstva.

U drugom poluvremenu mladi Picoki ubrzavaju igru i preko Sabola i Palajića stvaraju nekoliko izglednih prilika.

No, na tim pokušajima je i ostalo. Prekrasnim zakucavanjem glavom u 80. minuti Florijan Ovčar pogađa za konačnu pobjedu od 0:3 i ostanak na trećem mjestu prvenstvene ljestvice.

Kompletne rezultate sedmog kola i najnoviju ljestvicu Treće HNL Sjever možete pogledati OVDJE.

GRANIČAR ĐURĐEVAC – RADNIK KRIŽEVCI 0:3, Foto: Robert Rodman