FOTOGALERIJA Panonija Peteranec slavila i u drugoj utakmici, ovaj put protiv Vojakovčana

Nakon uvjerljive pobjede u Kalinovcu, nogometaši Panonije i na domaćem terenu u Peterancu odlično su odradili posao u Prvoj ŽNl koprivničko-križevačkoj.

Goste iz Vojakovca svladali su rezultatom 5:2 (1:0), iako su i gosti imali svojih prilika.

Poveo je domaćin u posljednjoj minuti prvog dijela. Iskosa slijeve strane odlično je pucao i poentirao Luka Kamber. Miladin Vitanović izjednačuje za goste u 54. minuti, ali samo tri minute kasnije Panoniju ponovno u vodstvo vraća Matija Budoš. U 63. minuti za 3:1 svoj drugi gol na utakmici postiže Kamber, ali gosti se ne predaju i dvije minute kasnije gol postiže Mario Piškorić.

Peterančani ubacuju u brzinu više i do kraja utakmice strijelci su za na kraju uvjerljivu pobjedu momčadi Damira Perića bili Matija Budoš (70′) i Filip Blažotić (80′).

Panonija, dakle, nakon dvije odigrane utakmice ima maksimalnih šest bodova, dok je Viktorija ostala na nuli jer je i u prvoj utakmici kod kuće poražena od ivanečke Sloge.

Kompletne rezultate, fotogaleriju iz Koprivničkog Ivanca i novi poredak na ljestvici možete pogledati u nastavku…

FOTO Ivančani razbili novigradsku Dravu, Molvarci šokirali Imbriovčane, pobjeda Panonije, Sigećana i Kunovčana