FOTOGALERIJA Susjedski derbi pripao Ferdinandovcu, Kloštrani ‘pali’ tek u drugom poluvremenu

Na početku drugog poluvremena trener domaćih Mladen Karan u igru uvodi Josipa Fučeka, koji dodatno diže ritam i agilnost Ferdinandovčana na viši nivo

U susjedskom derbiju četvrtog kola Četverte nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica pred oko 300 gledatelja dvije odlične ekipe prikazale su odličan nogomet te odigrale zanimljivu utakmicu.

U prvom poluvremenu izjednačena utakmica s pregršt prilika pred oba gola. Brzom tranzicijom lopte kloštranska Mladost bila je opasnija i imala više izglednih prilika za pogodak. Glavobolje obrani domaćih brzim kontrama i polukontrama zadavao je Petar Ježić, no poluvrijeme ipak završava bez pogodaka.

Na početku drugog poluvremena trener domaćih Mladen Karan u igru uvodi Josipa Fučeka, koji dodatno diže ritam i agilnost Ferdinandovčana na viši nivo, što već u šestoj minuti nastavka rezultira vodstvom domaćih. Nakon slobodnog udarca za domaće i odbijene lopte te gužve u šesnaestercu, najbolje se snalazi kapetan domaćih Jurica Karan koji zabija za vodstvo.

Brza i agilna igra domaćina s točnim pasevima i konstantnim pritiskom na gol Eljfata Mehmedija rezultira i drugim pogotkom domaćih koji zabija iz gužve u 66. minuti Robert Kožar.

Dvadesetak minuta prije kraja utakmice pogotkom za 3:0 Fuček nagrađuje sam sebe za odlično odigrano poluvrijeme.

Inače, to je Kloštranima bila prva utakmica na početku nove sezone jer su njihovi igrači morali u samoizolaciju zbog koronavirusa, a Ferinandovčani su u derbi ušli s dvije pobjede i remijem u tri odigrane utakmice.

Kompletne rezultate i neke od izvještaje s četvrtog kola Četvrte nogometne lige možete pogledati u nastavku…