FOTOGALERIJA Golijada u Herešinu: Omladinac s igračem manje do slavlja protiv Prugovca

Puno uzbuđenja vidjeli smo i na utakmici između Omladinca i Prugovca u Herešinu. Nakon prave golijade, pobjeda je na kraju pripala domaćoj momčadi rezultatom 5:2 (2:2).

Omladinac je u ovu utakmicu ušao s porazom u Gornjoj Rijeci, dok je Prugovac na otvaranju nove sezone slavio na domaćem terenu protiv Čvrsteca.

Cijelo drugo poluvrijeme Omladinac je igrao s igračem manje zbog isključenja vratara Domagoja Špernjaka.

Golove su za Herešinčane postigli su Borno Blašković, Leonardo Lončarić, Nikola Cenkovčan u dva navrata, od čega jednom s 11 metara, i Dejan Lončarek. Za Prugovac su zabili Dario Katana i Antonio Nikolić s bijele točke.

Kompletne rezultate i novu ljestvicu nakon trećeg kola u Drugoj ŽNL pogledajte u nastavku…

Druga ŽNL: Starigrad slavio u Torčecu, poraz Močila u Sesvetama, pobjede Bregovaca, Herešinčana i Gotalovčana