Srijeda, 24. travnja 2024.

Golijada Lokomotive i Slavena Belupa u Kranjčevićevoj pripala domaćinu

Palo je čak sedam pogodaka, a domaćin je na kraju slavio rezultatom 4:3

Lokomotiva i Slaven Belupo u šetak su u Zagrebu odigrali prijateljsku utakmicu koja se pretvorila u pravu golijadu.

Palo je čak sedam pogodaka, a domaćin je na kraju slavio rezultatom 4:3.

Lokomotiva je povela golom Marića iz kaznenog udarca u 12. minuti, a izjednačio je Ljubić na asistenciju Manaja u 18. minuti.

Novo vodstvo domaćin je ostvario preko Aliyua u 24. minuti, da bi četiri minute kasnije izjednačio Manaj.

De Haas je poslije kornera u 57. minuti poentirao za 3:2, a u 61. je Martinafa iz daljine krasno pogodio za novo izjednačenje, ovaj put na 3:3.

Konačnih 4:3 postavio je Tomečak pet minuta prije kraja utakmice u Kranjčevićevoj.

LOKOMOTIVA – SLAVEN BELUPO 4:3 (2:2)
LOKOMOTIVA: Čavlina – Vranjković, Salihu, de Haas, Žilinski – Marić, Bubanja, Groznica, Krivak – Goričan, Aliyu. Još su igrali: Stojković, Kulenović, Tomečak, Cipetić, Pivarić, Smakaj, Batur, Matić. TRENER: Silvijo Čabraja.
SLAVEN BELUPO: Čović – Kvržić, Božić, Tepšić, Soldo – Kocijan, Bašić, Mioč – Ljubić, Manaj, Hoxha. Drugo poluvrijeme: Marković – Hlevnjak, Boras, Zirdum, Martinaga – Jambor, Marina, Mudražija – Mihalić, Crnac, Pejić. TRENER: Zoran Zekić.

Više fotografija možete pogledati OVDJE.