Hajduk golovima Livaje i Sahitija slavio u hrvatskom derbiju protiv Dinama

Večeras je u Maksimiru odigran veliki derbi hrvatskog nogometa između Dinama i Hajduka.

Gosti iz Splita ostvarili su pobjedu rezultatom 0:2. Prvi je gol postigao Marko Livaja nakon dubinske lopte Josipa Eleza u 60. minuti.

Tako je Livaja zabio u svom debiju na maksimirskom stadionu, na kojem je danas zaigrao prvi put u karijeri.

Drugi gol zabio je Sahiti u 4. minuti sudačke nadoknade nakon asistencije Livaje.

Privremeni trener Dinama Željko Kopić neće po dobrom pamtiti svoj debi na klupi Modrih.

Nakon 17 kola Hajduk je treći s 33 boda, Dinamo četvrti s 31 bodom i utakmicom manje. U vodstvu je Rijeka s 36 bodova, Osijek je drugi s 35.

Posljednju utakmicu 18. kola odigrat će u ponedjeljak u 18 sati Istra 1961 i Slaven Belupo.