Hrvatska u Kataru svladala Bugarsku, Kramarić režirao preokret

Hrvatska nogometna reprezentacija danas je u katarskoj Dohi u prijateljskoj utakmici pobijedila Bugarsku rezultatom 2:1.

Izbornik Zlatko Dalić u ovom susretu dao je priliku igračima koji su manje igrali protiv Slovenije, no na kraju su morale ući i jake snage s klupe.

Ćatea-Car dobio je drugi žuti karton u 63. minuti, a Despodov je u 69. pogodio za vodstvo Bugarske. Međutim, ubrzo je i on isključen zbog drugog žutog kojeg je dobio za skidanje dresa nakon pogotka.

Andrej Kramarić je izborio, a Luka Modrić realizirao kazneni udarac u 76. minuti, da bi četiri minute kasnije Kramarić krasno driblinzima izvrtio bugarske braniče i pogodio za konačnih 2:1.

Inače, ždrijeb Svjetskog prvenstva održat će se u petak u Dohi.

HRVATSKA: Ivušić – Vida (od 46. Perišić), Škorić (od 28. Pongračić), Ćaleta-Car – Oršić, Majer (od 72. Modrić), Moro (od 46. Kovačić), Pašalić, Barišić – Vlašić (od 61. Budimir), Livaja (od 61. Kramarić). IZBORNIK: Zlatko Dalić.