Srijeda, 24. travnja 2024.

Igor Čani vratio se u Močile nakon polusezone u Imbriovcu

Čani je u prošloj sezoni bio najbolji strijelac u prošloj sezoni Druge ŽNL, dok u Borcu nije dobio minutažu kakvoj se nadao...

Nogometni klub Močile u proljetnom dijelu sezone moći će računati na usluge ‘sina vjetra’ Igora Čanija.

Hitronogi je napadač ljetos prešao u redove četvrtoligaša Borca iz Imbriovca, ali se ipak odlučio za povratak u matični klub.

Močile su jesenski dio sezone u Prvoj koprivničko-križevačkoj županijskoj ligi završile na devetom mjestu s 15 osvojenih bodova u 13 kola te razlikom pogodaka 15:24.

Posebno je zanimljivo da Močilani nisu niti jednom odigrali neodlučeno, imaju pet pobjeda i osam poraza.

FOTO Tko je Igor Čani, napadač Močila koji svojom brzinom i golovima izluđuje protivničke igrače?

Inače, Čani je u prošloj sezoni bio najbolji strijelac Druge ŽNL, dok u Borcu nije dobio minutažu kakvoj se nadao…