Nedjelja, 28. travnja 2024.

Ivan Dolček karijeru nastavlja u inozemstvu

'Posljednji put za Hajduk je nastupio krajem listopada prošle godine u 1:0 pobjedi na prvenstvenom gostovanju kod Slaven Belupa'

Ivan Dolček, donedavni igrač Hajduka koji je u Split stigao iz Slavena Belupa za pola milijuna eura, nastavlja karijeru u inozemstvu.

Kako je objavio Hajduk na službenoj stranici, mladić iz Podravskih Sesveta karijeru će nastaviti u Slovačkoj.

”HNK Hajduk i slovački prvoligaš FC DAC 1904 Dunajská Streda postigli su dogovor o transferu 23-godišnjeg krilnog napadača Ivana Dolčeka.

Dolček je u Hajduk stigao u ljeto 2019. godine iz Slaven Belupa, a za Bijele je od tada upisao ukupno 70 službenih nastupa. Od toga je 33 puta utakmicu počeo od prve minute, postigao je tri pogotka te svom učinku pridodao pet asistencija.

Posljednji put za Hajduk je nastupio krajem listopada prošle godine u 1:0 pobjedi na prvenstvenom gostovanju kod Slaven Belupa.

Ivane, hvala ti na svemu. Želimo ti puno sreće, zdravlja i uspjeha u nastavku karijere!”, stoji u priopćenju splitskog prvoligaša.