Nedjelja, 28. travnja 2024.

Ivana Merc ponovno prvakinja Hrvatske u polumaratonu za veteranke, Miljenko Čoklica osvojio treće mjesto

Za koprivnički Atletski klub nastupili su još Josip Jagarinec, Nikola Kovačić te Mario Martinčić

Lijepe vijesti stižu iz koprivničkog Atletskog kluba.

Naime, u nedjelju je u organizaciji Atletskog kluba Maksimir u Zagrebu održan polumaraton Ivan Starek, a u sklopu kojeg je održano i Prvenstvo Hrvatske u polumaratonu za veterane i veteranke.

Fenomenalan uspjeh postigla je koprivnička atletičarka Ivana Merc koja je drugu godinu zaredom postala prvakinja Hrvatske za veteranke u kategoriji Ž45.

Za koprivnički Atletski klub nastupili su još Josip Jagarinec koji je u kategoriji M50 zauzeo sedmo mjesto, Nikola Kovačić zauzeo je u kategoriji M40 30. mjesto, dok je Miljenko Čoklica u kategoriji M60 zauzeo treće mjesto.

U kategoriji seniora trčao je Mario Martinčić te osvojio šesto mjesto.