Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

Jan Tisaj pobjednik prve utrke Robin Granfondo Koprivnica

Boje Rotora 'branilo' je 10 vozača, a u klubu pohvaljuju Alena Rupu, koji je završio šesti, s minutu i pol slabijim vremenom od Tisaja

Robin Granfondo Koprivnica ima prvog pobjenika, to je Koprivničanac Jan Tisaj koji vozi za slovenski Meblo JOGI Cycling Team, u cilj je ušao za 2:30:56 sati. Utrku je organizirao Biciklistički klub Rotor.

Prosječno je vozio 42,1 km/h, a završio je šest sekundi prije drugog Aleksandra Radunovića iz BK Dinamo. Treće mjesto osvojio je Luka Ivan Tomić iz Biciklističkog kluba Rijeka.

Jan Tisaj
Jan Tisaj na pobjedničkom postolju // Foto: BK Rotor

Kod žena je najbrža bila Majda Horvat iz Škola biciklizma Zagreb koja je stazu odvozila za 2:47:23. Majda je bila 18. u ukupnom poretku.

Rotorova Zlatica Pernjak osvojila je drugo mjesto, dok je treća u cilj stigla Andreja Batnozic.

Boje Rotora ‘branilo’ je 10 vozača, a u klubu pohvaljuju Alena Rupu, koji je završio šesti, s minutu i pol slabijim vremenom od Tisaja.

Šest sekundi nakon njega u cilj je ušao deveti Ivan Virovec, a u top 20 ušao je i Damir Kukec. Damir i Alen su u svojim kategorijama osvojili postolja, Alen prvo a Damir drugo.