Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

Jana i Borna Rožac iz Judo kluba Koprivnica nastavljaju s fenomenalnim rezultatima

Na Međunarodnom turniru u Jastrebarskom nastupio je 401 natjecatelj iz 34 kluba iz Hrvatske i inozemstva

Članovi Judo kluba Koprivnica nastupili su u subotu na 22. Međunarodnom turniru Jaska u Jastrebarskom.

Nastupio je 401 natjecatelj iz 34 kluba iz Hrvatske i inozemstva, a koprivnički Judo klub predstavljali su Borna i Jana Rožac te Paula Široki.

U uzrastu do 12 godina u kategoriji do 46 kilograma Borna je osvojio srebrnu medalju. Također, srebrnu medalju osvojila je i Jana, u uzrastu djevojčica do 12 godina u kategoriji do 63 kilograma.

Paula je u uzrastu mlađih kadetkinja do 16 godina u kategoriji do 70 kilograma osvojila sedmo mjesto.