Petak, 3. svibnja 2024.

Jana i Borna Rožac iz Judo kluba Koprivnica osvojili drugo mjesto na jakom natjecanju u Osijeku

Protekle je subote u dvorani Gradski vrt u Osijeku održan 16. međunarodni memorijal Josip Potnek.

Riječ je o turniru koji se u organizaciji Judo kluba Mladost održava u spomen na tragično preminulog člana kluba Josipa Potneka, a koji je bio višestruki prvak Hrvatske u mlađim dobnim skupinama i tada jedan od najperspektivnijih juniora u kategoriji do 60 kilograma.

Sudjelovalo je 418 natjecatelja iz 29 judo klubova iz Hrvatske, Srbije, Bosne i Hercegovine te Mađarske.

Judo klub Koprivnica predstavljali su Jana i Borna Rožac te ostvarili fenomenalne rezultate.

U kategoriji djevojčica do 14 godina Jana je osvojila drugo mjesto, dok je Borna u kategoriji dječaka do 12 godina također osvojio drugo mjesto.

Napomenimo kako se natjecanje održalo na Svjetski dan juda.