Četvrtak, 2. svibnja 2024.

Jana Rožac iz Judo kluba Koprivnica osvojila srebrnu medalju na jakom međunarodnom turniru u Zagrebu

U sportskoj dvorani Sutinska Vrela u zagrebačkom Podsusedu u subotu je održan međunarodni judo turnir Zagreb Open 2024. Organizirao ga je Judo klub Panda.

Na njemu je nastupilo više od 400 natjecatelja iz 59 klubova, i to iz čak 10 zemalja.

Judo klub Koprivnica su predstavljale dvije natjecateljice koje su prikazale odlične borbe.

Jana Rožac je osvojila srebrnu medalju u kategoriji djevojčica U-14 – 63 kilograma, dok je Paula Široki u kategoriji kadetkinja U-18 -70 kilograma ovaj put ostala bez medalje, bila je sedma.