Ponedjeljak, 20. svibnja 2024.

Juniori Slaven Belupa na penale izgubili u finalu Kupa

Slavenove juniore u Zagrebu su bodrili njihovi mladi kolege iz navijačke skupine Podravske štuke.

Juniorska momčad Slavena Belupa u srijedu je u Zagrebu odigrala finale Hrvatskog nogometnog kupa protiv Osijeka.

Bila je to prilika za prvi veliki trofej koprivničkog prvoligaša od hrvatske samostalnosti, no na kraju je lutrija penala otišla na stranu suparnika.

Utakmica finala Kupa odigrana je na terenu Sportskog centra Rudeš u Zagrebu, a završila je rezultatom 2:2 u regularnom dijelu.

Mlade Farmaceute u vodstvo je doveo Vlašić u 21. minuti. Osijek je izjednačio u 52. minuti preko Farkaša, a novo vodstvo Slavenu je osigurao Krstanović u 60. minuti.

Na 2:2 izjednačio je Damjanović u 82. minuti, a potom se pristupilo izvođenju jedanaesteraca u kojima su precizniji bili Osječani.

Jagušić je tukao iznad gola, a udarac Katalinića obranio je Marić.

Naslove u konkurenciji pionira i kadeta osvojio je splitski Hajduk.