Srijeda, 1. svibnja 2024.

Kadeti Slavena Belupa velikim preokretom svladali Osijek

Mladi Slavenaši se nisu predavali te su preko Aščića u 85. minuti i Brundića u sudačkoj nadoknadi stigli do pobjede 3:2'

Kadeti Slavena Belupa u srijedu su u 8. kolu Prve nogometne lige svladali Osijek velikim preokretom u završnici.

”Momčad trenera Luke Prvčića stigla je u vodstvo preko Ivančića u 45. minuti, ali su gosti s dva gola Barića stigli do preokreta. Ipak, mladi Slavenaši se nisu predavali te su preko Aščića u 85. minuti i Brundića u sudačkoj nadoknadi stigli do pobjede 3:2”, izvijestio je koprivnički klub na službenoj stranici.

Pionirska momčad koju vodi trener Vedran Purić izgubila je od Osijeka rezultatom 0:2.

Kadeti dijele osmo mjesto sa sedam osvojenih bodova, a pioniri imaju bod manje te se nalaze na 11. poziciji.