Kakav vikend za mlade Slavenaše, i pioniri i kadeti pobijedili Zaprešićane

Savršen je ovo vikend za koprivničkog prvoligaša. Osim pobjeda mladih selekcija, podsjetimo i da je prva momčad Slavena Belupa u petak na gostovanju pobijedila Goricu

Nakon što su u subotu juniori trenera Želimira Mešnjaka svladali Osijek s 2:1 uz dva pogotka Luke Liklina, koje možete vidjeti OVDJE, u nedjelju su se odličnim rezultatima priključili i pioniri i kadeti Slavena Belupa. Na koprivničkom su Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš u sklopu 20. kola Prve HNL svladali vršnjake Intera iz Zaprešića.

Pioniri trenera Slavka Mešnjaka slavili su rezultatom 2:0. Slaven Belupo u vodstvo je doveo Bošnjak u 16. minuti, a točku na ‘i’ postavio je Lazar u 68. minuti. Zasluženom pobjedom pioniri su došli do svog 30. boda te su trenutačno šestoplasirana momčad prvenstva s dva boda manje od četvrte Lokomotive.

Kadeti su, pak, pod vodstvom trenera Vedrana Purića slavili s 2:1. U borbenoj utakmici koprivničku je momčad u vodstvo doveo Krstanović u 67. minuti susreta, a 13 minuta kasnije Petričić je zabio za 2:0. Do kraja utakmice gosti su postigli počasni pogodak i tako postavili konačan rezultat. Baš kao i pioniri, i kadeti su trenutno šestoplasirana momčad prvenstva s 27 osvojenih bodova.

Savršen je ovo vikend za koprivničkog prvoligaša. Osim pobjeda mladih selekcija, podsjetimo i da je prva momčad Slavena Belupa u petak na gostovanju pobijedila Goricu minimalnim rezultatom za prvu pobjedu nakon 11 utakmica u Prvoj HNL i skok na šesto mjesto ljestvice.